Regulamin pobytu

Regulamin pobytu w obiekcie
Villa Paula

 

Prosimy o zapoznanie się z obowiązującymi w Villi Paula zasadami. Pozwoli to obu stronom uniknąć nieprzyjemnych sytuacji, a my będziemy mogli spokojnie skoncentrować się na zapewnieniu Państwu miłego i przyjemnego wypoczynku.

 

 1. Pokoje wynajmowane są na doby. Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14:00, a kończy się o godzinie 12:00 dnia następnego.
 2. Prosimy o uregulowanie płatności w dniu przyjazdu.
 3. Płatność za pobyt nie podlega zwrotowi w przypadku skrócenia pobytu. Opłata miejscowa nie jest wliczona w cenę pokoju.
 4. Goście zobowiązani są dokonać meldunku niezwłocznie po przyjeździe. W celu potwierdzenia tożsamości prosimy wypełnić kartę meldunkową i okazać na prośbę obsługi Recepcji dokument z fotografią.
 5. Cisza nocna obowiązuje od godziny 22:00 do godziny 6:00.
 6. Gość nie może przekazać pokoju innym osobom, nawet jeśli nie upłynął okres, za który uiścił należną za pobyt opłatę.
 7. Osoby odwiedzające proszone są o opuszczenie Villi Paula do godziny 22:00.
 8. Obiekt może odmówić dalszego świadczenia usług osobom naruszającym porządek i zasady regulaminu w trakcie przebywania na terenie obiektu, a także może żądać natychmiastowego opuszczenia pensjonatu bez zwrotu opłaty uiszczonej za pobyt.
 9. Obiekt nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy wartościowe oraz pieniądze pozostawione w pokojach, a także za utratę lub uszkodzenie samochodu lub innego pojazdu należącego do Gościa.
 10. Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej oraz ogólnego bezpieczeństwa w pokojach nie wolno używać grzałek, kuchenek mikrofalowych, grzejników, urządzeń gazowych, przyrządów lub aparatów zasilanych energią elektryczną, nie stanowiących stałego wyposażenie pokoju. Nie dotyczy to ładowarek i zasilaczy urządzeń RTV oraz komputerowych.
 11. W obiekcie nie akceptujemy zwierząt.
 12. Osobom postronnym nie udzielamy żadnych informacji o danych osobowych naszych Gości.
 13. Parkowanie pojazdów dozwolone jest wyłącznie w miejscu wyznaczonym do tego celu. Parking jest niestrzeżony.
 14. Informujemy, że nieodpowiadamy za niedogodności spowodowane z przyczyn od nas niezależnych np. przerwy w dostawie prądu czy wody.
 15. Ze względu na komfort i bezpieczeństwo oraz unormowania prawne, naszych Gości obowiązuje ZAKAZ PALENIA na terenie całego obiektu. Udostępniamy miejsce poza obiektem.

 

Dziękujemy za uwagę i życzymy Państwu miłego pobytu w Villi Paula.
12.08.2019 r.

 

KONTAKT

Znacznik
ul. Harcerska 3
57-320 Polanica-Zdrój
Telefon
694 498 587
698 932 192
Zegar
Recepcja otwarta
od 9.00 do 19.00